Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 10:57 pm

Udje ludak u doktorsku kancelariju i pita ga doktorka: -Dobro, a sada mi recite sta je vas problem? -Rekao mi je bog da sam Napoleon - odgovori ludak A iz cekaonice ce neko: -LAZE!!! NISTA MU NISAM REKAO !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 10:58 pm

Dotrcava malisan kod tate koji sjece drva u sumi...
- Tata, tata, baba (mamina mama) se objesila na tavanu!
- Dobro sine.
- Ali tata, baba se objesila...
Na to otac odlozi sjekiru, sjede na panj i postavi malisu u krilo.
- Vidi sine, da te tata nesto nauci:
Prvo posao pa tek onda zadovoljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 10:58 pm

Zarobili ljudozderi Bosanca, Amerikanca i Japanca, i kazu im:
"Nemate sansi da se izvucete zivi, jedino ako hocete mozete casno umrijeti
za svoje domovine ili mi vas sad mozemo ubiti ali u svakom slucaju cemo od vase koze napravit kanue." I fakat uzme Amerikanac pistolj, pocne pjevati americku himnu i ubije se. Japanac uzme katanu i probode se. Pitaju ljudozderi Bosanca:
"Sta ces ti". Kaze on dajte mi viljusku.
Oni kontaju sta ce levatu viljuska al' je*iga to mu je zadnja zelja
i oni mu daju viljusku. Bosanac uze viljusku i poce se bosti u prsa i derati: "Da Bog da vam potonuo kanu".
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 10:59 pm

Pirocanac se svaki dan molio Bogu: Boze, daj da dobijem na lotu,
Boze daj da dobijem na lotu, Boze daj da dobijem na lotu,
kako to svi dobiju a samo ja ne? Boze daj da dobijem na lotu...
Prodje neko vrjeme, Bogu se smuci pa mu se javlja:
-Uplati, covjece, uplati.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 10:59 pm

"Probudi se, pijanico!"- drma zena muza - "Upravo sam cula misa kako cvili!"
- "I sta ocekujes od mene" - govori muz - "da ga ulovim i podmazem?"
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:00 pm

Razgledala mala slatka djevojcica haljine svoje mame i odjednom upita:"Mama, mama hocu li ja kada porastem nositi ovu haljinu." Mama joj odgovori njezno neces sine, bolujes od leukemije.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:00 pm

Pitaju Skotlandjanina, sta ce mu sin studirati kada zavrsi srednju skolu. One ce postati ljekar, ponosno ce on. Vec je poceo da skuplja casopise, koje ce staviti u svoju cekaonicu da mu se pacijenti zabavljaju.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:00 pm

Sede dva Pirocanca kumovi za stolom a na stolu flasa rakije. Poslijeizvesnog vremena kaze jedan: "A bre kume da popijemo po jednu".A drugi ce:" Ma bi kume , ali samo je polovina moja, a druga tatkova." "Pa dobro da popijemo od tvoje polovine." "Ma bi ja , ali moja polovina je donja."
"Pa dobro ce da gurnemo slamku pa ce da pijemo donju polovinu." "Pa ne moze." "A zasto bre?" "Pa neda tatko kroz svoje."
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:01 pm

Poveo jedan mladi pilot svoga dedu da mu pokaze kako je to letjeti.
PILOT: Sta kazes? Mocno, a?
DEDA: Ocekivao sam to. Kucice male, ljudi mali i tako to.
PILOT se nervira jer deda nece da pokaze da je impresioniran.
Pravi nagli zaokret u desno.
PILOT: Sta kazes?
DEDA: Ocekivao sam to.
PILOT je sada nervozan i naglo pikira ne bi li impresionirao dedu.
PILOT: A?
DEDA: Ocekivao sam to.
Pilot je sada na kraju zivaca i pravi looping.
DEDA: E, ovo nisam ocekivao!
Spuste se oni i pilot sada pita dedu da mu objasni kako je sve ovo ocekivao a luping nije.
DEDA: Kada si prvi put skrenuo u desno, ja sam se upisao, ali to sam i ocekivao. Kada si krenuo na dole, ja se usrah, ali i to sam
ocekivao. Ali da ces sve to da mi sunes za vrat, e, to nisam ocekivao!
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:01 pm

Bilo pleme indijanaca s vracem na celu. Priblizavala se zima te stoga zapitaju vraca kakva ce biti, a vrac im kaze: "Hladna, ostra, idite i skupite drva.", i indijanci to naprave i rastrce se po planini i nakupe drva. Dode zima i bila pravo topla te se indijanci naljute na vraca i kazu mu ako ih je zaj*o. Jos jednom i da ce ga ubiti. Priblizavala se i druga zima te zbog toga zapitaju indijanci vraca kakva ce biti, a on sav u strahu kaze "Bit ce jaka i ostra, skupite drva". Indijanci se rastrce po planini i skupe ih. Da bi znao kakva ce biti, spusti se vrac u grad i upita meteorologa kakva ce biti zima, a on mu kaze da ce biti jaka i ostra.
Na to ga upita vrac:"A kako znas?", a on mu odgovori: "Pogledaj indijance na planini kako trce i skupljaju drva."
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:01 pm

Pravi se most preko rijeke. Jedan covjek sjedi na obali, posmatra i samo ponavlja: "Pametno, pametno!"
Sutradan, opet ista scena. Covjek i dalje sjedi i ponavlja: "Pametno, pametno!"
Treci dan dojadilo glavnom inzinjeru i on prilazi onom covjeku i pita ga: "Sta je, majke ti, pametno?"
"Pa pametno ste postupili sto ste okrenuli most preko rijeke, da ste niza nju, ne bi ga nikad napravili."
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:02 pm

Putuju dva Skota u Ameriku.
Poslije nekog vremena pita jedan drugog:
"Ima li jos puno ?"
"Suti i plivaj."
Odgovara drugi.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:02 pm

Ide Skot ulicom.Padne.Skupe se ljudi oko njega i jedan ce:
Mrtav!
na to ce drugi:
Kako znas da je mrtav,kad mu nisi gledao puls?!
Prvi ce:
Sigurno je mrtav.Zavukao sam mu ruku u dzep a on ni da mrdne!
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:03 pm

Poslao Sandjaklija sina u Sarajevo i nazvao mnogobrojnu rodbinu i prijatelje da mu nadju neki posao.
Govori mu jedan:"Ja cu ga zaposliti u neku stranu organizaciju, imace platu oko 1500DM i moci ce se lijepo snaci".
-Joj nemoj mu to, pokvarice se djete sa tolikim parama.
Drugi mu nudi da ga zaposli kao svercera na pijaci, moci ce nagurati oko 1000 mjesecno.
-I to mu je puno, najbolje bi bilo da mu nadjete neki posao za oko 400DM.
E, to je vec problem, za takav posao mu treba fakultet, odgovaraju mu oni.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:03 pm

Dosli ljudi u ludnicu da testiraju ludake.
-Ko uspije da skoci kroz kljucanicu toga cemo pustiti!
Zaleti se prvi ludak i sljepi se za vrata isto tako drugi, treci, cetvrti itd
sve dok nije zadnjeg red. a zadnji ce ti:
-Oni su nas prevarili, stavili su kljuc sa druge strane.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:03 pm

P: Sta je zeleno, pa pritiskom na dugme, postane zrveno?
O: Zaba u mikseru.
P: A sta je zeleno, pa pritiskom na dugme, ostane zeleno?
O:Zaba u mikseru, koja bjezi za zivot.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:04 pm

Ide lisica nasminkana i sredjena kroz sumu.Tu je nova garderoba,sve u redu al'steze kais,gladna. Kad odjednom zacu iz jednog grma KVA!KVA!,OOO.."EVO PATKE!", pomisli. Uleti ona u grm da obavi
pos'o, kad nasta gurema,t o se stenje, vristi, ludnica. Nakon pola sata izlazi vuk iz zbuna:
"JA LJUDI MOJI PI*KE KO SALATE SAMO TREBA ZNAT' STRANI JEZIK."
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:04 pm

'Vako dos'o Mujo u Njemacku i naidje na aparat na kojem pise: "Ubacis marku smrsas kilu" i hajd Mujo ko i svaki Bosanac radoznao ubaci marku kad...pojavi se treba
boli glava u gacicama i grudnjaku sa natpisom "uhvatis me j***s me!" I Mujo
ganjo, ganjo satro se ziv al je ne mos' uhvatit i omrsa on kilo....Hajd kaze da ubacim dvije marke ubaci on kad ono treba ko grom al opet sa natpisom ""uhvatis
me j***s me!" i Mujo se satro ziv od trcanja za njom i izgubi dvije kile.....Kaze hajd da ubacim 100 maraka da vidim sta ce biti.....I ubaci Mujo stotku i stao zamislja kakva ce sad treba izac kad ono izasao crnac sa velikim
k.... sa natpisom "Ufatim te j***m te!"
Jadan Mujo....
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:05 pm

Cigo i ciganka koi su se nesto bili posvadali sjede u dnevnoj sobi i tek ce ti cigo:
-Zeno aj se je*emo
Tek ce ti ciganka:
-U bre muzu pravi si diplomata ubedi me u dve reci
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:05 pm

Radio Mujo u Njemackoj 5 godina i odlucijo da pokaze svom
prijatelju Hajnzu svoju bosansku raju.
Kada su stigli u njegovo selo Hajnz zaprepasceno rece:
"Mujo zar su u vas medvjedi toliko pametni da i saha
znaju igrati"
"Ne ovaj ovdje je glup gubi od Sulje 3-2"
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:05 pm

Posla Fata taxsijem u posjetu kod bolesnog Muje u bolnicu. Taman stigli kad ona primjeti da nema novcanika. Nemam para rece Fata. Nema problema rece taxista, onda mi pjevaj ili mi da te jebem. Bi sta bi i Fata dodje kod Muje i isprica mu sta joj se desilo. I sta si mu pjevala, rece Mujo. A gdje cu mu pjevati moj Mujo kad si ti bolestan, snadje se Fata.
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:06 pm

Zabolila "Ciganku" pi*ka. Stace ciganka mora otic kod doktora da se pregleda. Dode ciganka kod doktora i nekuca na vrata. Ude ona i kaze: Doktore boli me pi*ka. Kaze doktor kako se to gospodo ponasate, ne kucate kad ulazite i cak tako se izrazavate. Kaze doktor hajde sad izadi vani pokucaj fino na vrata i reci boli me "vagina" umjesto pi*ka. Kad eto ti ciganke kuca na vrata i ulazi, ali zaboravila u meduvremenu kako joj je doktor rek'o da kaze za pi*ku. Kaze ciganka doktore kako ono ti rece da se moja pi*ka zove......
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:06 pm

Dosao policajac kod doktora i kaze puno me boli glava na sto ce doktor poslije detaljnog preglea bogami moras na operaciju.Utoku operacije strucni tim doktora ustanovi da nema nista u glavi osim jedne zice poprijeko.Kaze glavni hirurg hajde da je prekinemo da vidimo sta ce biti i prekinu je a policajcu otpanu
usi...
Nazad na vrh Ići dole
Max is back
Extreme spamer
Extreme spamer
Max is back


Broj poruka : 65
Godina : 34
Localisation : Čakovec
Datum upisa : 13.04.2007

mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:06 pm

Rijesio Crnogorac otac da zeni svog sina, koji je peder, a on ziv nece i sve kaze:" Ozenicu se ako nadjes trudnu zenu!".
A jesil' ti lud ? Dzaba mali ne popusta!
Dovede mu cale sta je htio. On se prihvati posla zavuce citavu ruku u picku, a cale ga gleda i pita:" sta radis to nesretnice?"
A on tek povika :" ma nista samo malom da namjestim guzu"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:   mojte vicevi - koj saka da gi cita  :bounce: - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
mojte vicevi - koj saka da gi cita :bounce:
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Offtopic :: Zajebancije-
Skoči na: